Soodsad puhkusereisid - kas pakettreis või individuaalreis?

Mis on soodsam kas osta pakettreis või küsida individuaalreisile pakkumist? Paraku vastus on selline, et paljugi sõltub sihtkohast.

Esiteks paarisõnaga üritaksime seletada, mis on üldse pakettreis ja individuaalreisi vahe.

Pakettreis- reisikorraldaja poolt pandud kokku lend sihtkohta ja tagasi + majutus hotellis valitud toitlustusega + transfeer.

Individuaalreis- eraldivaadatuna kas liinilendude või tsarterlennukiga lend ja/või majutus hotellis valitud toitlustusega ja/või saame juurde vaadata ka transfeeri.

Seega vahe on selles, et otsime Teie jaoks soodsaima variandi reisimiseks. Näiteks sellised sihtkohad, nagu Dubai ja Taimaa, mis viimastel aastatel kogusid suurt populaarsust Eestlaste poolt, tihtipeale individuaalreisina kokkupandud on soodsamad, kui pakettreisid samadesse sihtkohtadesse.

Tihtipeale saame partnerite käest majutusele soodsama hinda, kui tuntud hotellide broneerimissüsteemid. Mis aga peab arvestama, et liinilendudel hind võib muutuda päris tihti, vaid see juhtub ka pakettreiside puhul. Seega, kui Teil on soov minna soodsalt puhkusereisile, siis vaadates ainult pakettreiside variante, võib hea võimaluse individuaalreisi näol maha magada.